Mısır Turları


Mısır Turları

24.08.2023

Mısır Turu

Gezip yeni yerler keşfetmeyi sevenler için birbirinden farklı tur seçenekleri firmamız tarafından düzenlenmektedir. Vizesiz yurtdışı seyahati yapmak isteyenler için öze mısır turu düzenlenmektedir. Mısır'ın tüm tarihini keşfetmek ve kendi içerisindeki güzellikleri görmek isteyenler bu tura katılım sağlamaktadır. 

   Uçaklı şekilde gidişi sağlanan bu turlar farklı tarihlerde ve gün sayısında düzenlenmektedir. Sharmel Sheikh turu da bu Mısır gezisinin yıldızlı yerlerinden biridir. Eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak ve keyifli zaman geçirmek isteyenler bu turu tercih etmektedir. 

 Sharmel Sheikh Turu

 Sharmel Sheikh turları gezilmesi en keyifli turlardan biridir. Düzenlediğimiz bu tur süresi boyunca misafirlerimiz için en iyi yerlerde konaklama hizmeti vermekteyiz. Deniz tatili yapmak ve Mısır'ın doğasını keşfetmek isteyenler için bu tur vazgeçilmez bir tercihtir. Uçaklı şekilde gidiş sağlanmaktadır. Mısır turları arasında en sevilen turlardan biridir.

 Vizesiz turlar içerisinde yurtdışı seyahatini daha hareketli hale getirmektedir. Bu tur yemek, ulaşım, konaklama, rehberlik hizmetleri ve dil desteği sağlamaktadır. Gelen ziyaretçilerimizin tamamı evlerine memnun bir şekilde dönmektedir.

   Uçaklı ve Vizesiz Kahire Turu Paketleri 

   Uçaklı şekilde düzenlenen bu turlar herkesin gezip görmek istediği yerlere rehberlik etmektedir. Kahire turu paketi sayesinde Mısır'ın en tarihi ve kültürel yerlerini gezmek mümkün hale gelmektedir. Firmamız en güzel yerler ile anlaşmalıdır. Özellikle yeme içme noktalarında herkesin damak zevkine uyum sağlayacak yerlere götürmektedir. 

 Kahire uzun yıllar boyunca tarihi dokusunu korumuş yerlerden biridir. Bu nedenle günümüzde de çok fazla kişinin uğrak noktası haline gelmektedir. Vizesiz bir şekilde ulaşım sağlanan bu yer muhteşem otelleri içerisinde lüks bir seyahat sunmaktadır.

   Doğa ve Kültür Gezisi Yapmak İsteyenler İçin Mısır Turu 

 Hem doğa hem de kültür gezisi yapmak isteyenler için ideal tur seçimleri arasında Mısır turu yer almaktadır. Mısır tarihi dokusu ve lezzetli yemekleri ile gelen turistlerin ilgisini çekmektedir. Dünyada dalınacak en güzel yer olarak bilinen Sharmel Sheikh muhteşem bir deniz tecrübesi sunmaktadır. Denizde bulunan balıklar ve mercanlar kişilere bu anlamda yeni deneyimler kazandırmaktadır. Her mevsim muhteşem bir denize sahip olan bu yere Mısır turu ile katılım sağlanmaktadır.