Karadeniz Turlari

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARİ LİSTELENİYOR
 • UÇAK İLE

  Ankara Hareketli 3 Gece 4 Gün Batum Tiflis Turu Thy Ile

  Tiflis, Gürcistan'ın başkenti ve en kalabalık ilidir. Tiflis Gürcistan'ın doğusunda, Tiflis Havzasında, Kura Nehri'nin iki yakasında kurulmuştur.
  4 Gün
  13.990TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 25 Temmuz
 • UÇAK İLE

  Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu - 4 Gece 5 Gün

  Doğal güzellikleriyle ünlü Karadeniz'in keşfedilmemiş köşelerinde kendinizi kaybedeceğiniz bir tatil için doğu Karadeniz turu tam size göre, hazır olun! Ankara…
  5 Gün
  Ucak
  16.490TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 15 Temmuz
 • FIRSAT

  Doğu Karadeniz & Batum Turu - 3 Gece 4 Gün

  Doğal güzellikleriyle ünlü Karadeniz'in keşfedilmemiş köşelerinde kendinizi kaybedeceğiniz bir tatil için doğu Karadeniz turu tam size göre, hazır olun! Ankara…
  -%20
  5 Gün
  Otobus
  7.990TL
  9.988TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 17 Temmuz
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu

  Amasra, Batı Karadeniz Bölgesinde, Bartın iline bağlı bir ilçedir. Denize doğru uzanmış bir burun, burnun iki yanında korunaklı birer liman görevi gören iki koy…
  2 Gün
  Otobus
  3.390TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 20 Temmuz


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Doğu Karadeniz Batum Turu

Doğu Karadeniz Batum turu son zamanların en çok rağbet alan turlarından biridir. Farklı etkinlikler ile düzenlenen doğu Karadeniz turu sayesinde kişiler keyifli bir deneyim yaşamaktadır. Düzenlenen doğu Karadeniz turu sayesinde yurtdışının en güzel şehirlerinden birine gidiş sağlanmaktadır. Tüm doğu Karadeniz turu içeriklerinde kişilere özel kültürel seyahat programı hazırlanmaktadır. 

 Batum turu vizesiz yurtdışı gezisi yapmak isteyenler de ilk tercihidir. Tüm Batum turu içeriği kültürel, tarihi ve popüler olan yerlerin gezilmesi ile başlanmaktadır. Batum turu yiyecek içecek bakımından da bu tarihin keşfedilmesine yardımcı olmaktadır.

 Karadeniz bölgesinde tatil yapmak isteyenler için Ayder turu sevilen turlardan biridir. Ayder yaylaları başta olmak üzere farklı yerlere gidiş için Ayder turu seçimi yapılmaktadır. Ayder turu ile Karadeniz'in doğasını içinize çekebilirsiniz.

 Çok fazla kişinin tercihi olan Karadeniz yayla turu ile yeşil bir gezinti yapmak mümkündür. Planlanan tarihlerde Karadeniz yayla turu gezintisine çıkılmaktadır. Bu tur kapsamında hem doğal güzelliklerin keşfi hem de bölgenin meşhur yiyecekleri tadılmaktadır.

 Karadeniz yayla turu ile beraber çok fazla kişi kafasını boşaltmakta ve huzurlu bir gezi gerçekleştirmektedir. Tur kapsamında pek çok farklı etkinlik ve aktivite de firmamız tarafından düzenlenmektedir.