Fethiye&Marmaris Turları

Çıkış Tarihi
FETHİYE&MARMARİS TURLARI LİSTELENİYOR
 • EKSTRALAR DAHİL

  Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili 4 Gece 5 Gün

  Fethiye'de bol aktiviteli bir tatile ne dersin? Dalış, Paraşüt, Jeep Safari ve Tekne turu gibi bir çok aktivitenin olduğu Fethiye tatil bölgesinde 5 Günlük tatil…
  -%18
  6 Gün
  Otobus
  10.990TL
  13.402TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 29 Haziran
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili 3 Gece 4 Gün

  Fethiye Turunu Gezimall ile Doya Doya Yaşayın! Fethiye'de Bütün Aktiviteler Dahil Turumuz En Uygun Fiyat Garantisi ile Sizleri Bekliyor! Ankara Çıkışlı Fethiye…
  -%17
  5 Gün
  Otobus
  8.990TL
  10.831TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 26 Haziran


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Fethiye Turu

Yaz planı yapacak olan kişiler için mükemmel denizi ile Fethiye en sevilen yerlerden biridir. Sitemiz Ankara çıkışlı Fethiye turu ile davetlilerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Ankara çıkışlı Fethiye turu ile hem kültürel bir gezinti yapmak hem de tatilin keyfini doyasıya çıkartmak mümkündür. Fethiye turu içerisinde farklı etkinlikler de bulunmaktadır. Pek çok kişinin tercihi olan Fethiye turu ile denizin ışıltısını hissetmek mümkün.  

 Tatil severler için Fethiye gezisi sitemiz içerisinde düzenlenmektedir. Güzel vakit geçirmek isteyenler için Fethiye gezisi en çok tercih edilen tatillerden biridir. Özellikle Fethiye Ölüdeniz doğası ile mükemmelliğin en üst seviyesi olarak bilinmektedir. Oldukça fazla kişi Fethiye Ölüdeniz gezintisi ile denizin sıcaklığını hissetmektedir. Farklı aktiviteleri de içerisinde barındıran Fethiye aktiviteli tur herkesin keyifli zaman geçirmesi adına düzenlenmektedir.

 Planlanan Fethiye aktiviteli tur bölge gezintisi ve keşfi yapmak isteyenlerin sık tercih ettikleri turlardan biridir. İçerisinde birbirinden farklı aktivite barındıran bu tur sayesinde kişiler sıkılmadan güzel bir tatil deneyimi yaşamaktadır. Tatil paketi içerisinde yapılacak tüm aktiviteler sıralanmaktadır. Çok fazla kişi bu aktiviteleri inceleyerek tur planı oluşturmaktadır. Tüm tur çeşitleri ve tarihleri sitemizde yer almaktadır.