Günübirlik Yedigöller Turu


Günübirlik Yedigöller Turu

Yedigöller turu yeşili ve doğayı sevenlerin ilk tercihi olarak bilinmektedir. Gezi planı tur kapsamında kişilere aktarılmaktadır. Yedigöller turu içerisinde kahvaltı ve yemek dahil şekilde plan yapılmaktadır. Bu tur sırasında devamlı rehberlik hizmeti verilmektedir.   

 Böylelikle tabiat gezisi yaparken bu coğrafyayı en doğru şekilde öğrenmek de mümkün hale gelmektedir. Tur kapsamında güzel fotoğraflar çekme imkanı oluşmaktadır. Aynı zamanda ankara çıkışlı yedi göller turu son zamanların en sık ziyaret edilen ve tercih edilen tur çeşitleri arasına girmektedir.   

 Doğal Güzellikleri İle Yedigöller Turu   

 Doğal güzelliklerin bir arada olduğu yedigöller turu çok fazla kişinin ziyaret ettiği yerler arasında yer almaktadır. Özellikle sonbahar aylarında yapılan bu gezi sonbahar ağaç ve yaprakları ile keyifli zaman geçirme imkanı oluşturmaktadır. Bu tur kapsamında piknik yapılacak yerlere ve yürüyüş yerlerine de gezi düzenlenmektedir.   

 Güzel ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişiler verilen süre boyunca göl etrafında özgürce dolaşabilmektedir. Tur sırasında tabiatı ve doğayı keşfetme imkanı bulan ziyaretçilerimiz güzel fotoğraf kareleri paylaşmaktadır.

 Günübirlik Coğrafi ve Doğa Keşfi Yapma

 Günübirlik tura katılmak isteyen kişiler ilk olarak yedi göller turu tarihi seçmektedir. Aynı zamanda bu tur belirli aralıklar ile devamlı düzenlenmektedir. Milli park gezileri ve doğa yürüyüşleri ile keyifli zaman geçirerek stres atmak mümkün hale gelmektedir. Piknik aktiviteleri ile doğa ile iç içe olma keyif artmaktadır.