Günübirlik Safranbolu Turu


Günübirlik Safranbolu Turu

Safranbolu turu pek çok güzelliğin olduğu yerleri görme şansı tanımaktadır. Safranbolu evleri 18 ve 19 yılların en göz alıcı evleri olarak bilinmektedir. Firmamız düzenlemiş olduğu safranbolu turu ile bu güzelliklerin paylaşılmasına yardımcı olmaktadır.

 Safranbolu serüveni ile yeni insanlar tanımak ve buranın kültürünü keşfetmek mümkün hale gelmektedir. Araç ile ulaşım oldukça rahat ve kolay şekilde planlanmaktadır. Sabah yola çıkış akşam ise dönüş olarak planlanan bu tur herkesin günübirlik bir gezi yapmasına yardımcı olmaktadır.

 Safranbolu Turu İle Kültürünü Keşfetme

 Günübirlik safranbolu turu içerisinde tarihi ve kültürü keşfetme şansı doğmaktadır. Katılım sağlayan ziyaretçilerin tamamı hem mağara gezilerine katılmakta hem de eşsiz tatları deneyimlemektedir. Üstelik tüm gezi programı içerisinde rehberlik hizmeti verilmektedir.

 Gezerek öğrenmek isteyen kişiler için turumuz profesyonel rehberler ile beraber çalışmaktadır. İnce Kaya Su Kemeri ve Su Kemeri Tokalı Kanyonu başta olmak üzere kültürel aktiviteler tur programı içerisinde yer almaktadır.

 

 Meşhur Safranbolu Tarihi Evleri ve Dokusu

 Meşhur Safranbolu turu evleri geçmiş tarihi en iyi anlatan dokuya sahip evler olarak bilinmektedir. Tura katılan çok fazla kişi bu evleri ziyaret ederek güzel fotoğraf kareleri çekmektedir. Firmamız geniş çaplı bir tur programı hazırlayarak hem tarihi hem de kültürü öğretme adına gün içerisinde kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir. Tur katılımcıların güzel vakit geçirmesi ve turdan memnun ayrılması için firmamız yüksek kalitede hizmet göstermektedir.