Günübirlik Ilgaz Kayak Turu


Ilgaz Kayak Turu

Ilgaz turu konaklamalı şekilde düzenlenmektedir. Bölge gezisi ve kayak yapmak isteyen kişiler için tur tüm istekleri karşılamaktadır. Ilgaz turu içerisinde güzel otellerde konaklama fırsatı yer almaktadır. Tur kapsamında tüm öğünler dahil şekilde ayarlanmaktadır.

 Kayak yapmanın heyecanını keşfetmek ve deneyimlemek isteyenler ilk olarak turumuza katılım sağlamaktadır. Aynı zamanda her hafta düzenlenen bu turlar kişilerin tekrar katılmasına yardımcı olmaktadır. Günü birlik ılgaz turu içerisinde sucuk ekmek tesislerinde yemek yeme fırsatı da yer almaktadır.   

 Ankara Çıkışlı Ilgaz Kayak Turu Gezisi   

 Ankara çıkışlı olacak şekilde planlanan bu tur kayak yapmak isteyen kişiler için en keyifli içerikler ile hazırlanmaktadır. Program dahilinde kişilere kayak ekipmanları da tahsis edilmektedir. Kolay ve hızlı ekipman kiralama işlemleri ile kayak yapma keyfine varılmaktadır.

 Aynı zamanda kayak turlarımız hem günü birlik hem de konaklamalı olacak şekilde düzenlenmektedir. Yeni ortama girmek ve güzel arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler için planlanan bu tur herkesin güzel anılar biriktirmesine yardımcı olmaktadır. Tur içeriğine göre uygun fiyat garantisi firmamız tarafından verilmektedir.

  Kayak Severler İçin Düzenlenen Ilgaz Kayak Turu

  Kayak sever kişiler için düzenlenen Ilgaz turu hem keşif hem de kayak yapma adına planlanmaktadır. Aynı zamanda yapılan bu organizasyonda ulaşım ve rehberlik hizmetleri de verilmektedir. Böylelikle katılımcıların tamamı yeni deneyimler elde ederek turdan ayrılmaktadır. Farklı noktalara ulaşım ile beraber tur daha kapsamlı hale gelmektedir.