Günübirlik Amasra Turu


Günübirlik Amasra Turu

Günübirlik Amasra turu tarihi ve doğası ile ziyaret eden kişileri büyülemektedir. Deniz kenarındaki restoran ve kafeleri başta olmak üzere Karadeniz’in tüm imkanlarından yararlanmak mümkün hale gelmektedir. Günübirlik amasra turu içerisinde kahvaltı ve yemek bulunmaktadır.   

 Eşsiz lezzetler denenerek temiz oksijenin keyfi çıkarılmaktadır. Tabiatın tüm güzelliklerini içerisinde barındıran Amasra turu içerisinde hediyelik eşya noktalarına ziyaret de yapılmaktadır. Böylelikle katılımcıların tamamı diledikleri ürünleri satın alma fırsatı bulmaktadır.

 

 Kültürü ve Doğası İle Günübirlik Amasra Gezisi

 Kültürü ve doğası başta olmak üzere Karadeniz’in en sevilen noktalarından biri Amasra tur programı kapsamında gezilen yerler arasına girmektedir. Amasra gezisi buranın leziz yiyeceklerini tatma ve kültürünü tanıma olarak planlanmaktadır.

 Aynı zamanda çarşı bölgesinde alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Rehber desteği sayesinde günübirlik Amasra turu çok daha keyifli geçmektedir. Katılımcılar için kahvaltı ve yemek imkanları da tur programı içerisinde yer almaktadır.