Erciyes Kayak Turu


Erciyes Kayak Turu

11.12.2023

Erciyes Kayak Turu

Erciyes kayak turu ile kış ayları en güzel şekilde değerlendirmektedir. Üstelik tur belirlenen tarihler arasında yenilenmektedir. Erciyes kayak turu misafirlerin rahat edeceği oteller ile anlaşmalı şekilde düzenlenmektedir. Günümüzde kış aylarını kayak yaparak geçirmek isteyen kişiler ilk olarak bu turu tercih etmektedir.

 Keyifle geçen yolculuğun ardından kayak için gerekli ekipmanlar temin edilmektedir. Kayak malzemesi olmayan kişiler bulundukları yerden ekipman kiralama işlemi yapmaktadır. Güzel bir otelde konaklamalı şekilde planlanan bu tur ziyaretçilere güzel anlar yaşatmaktadır.

 

 Ankara Çıkışlı Erciyes Turu ve Gezisi

 Ankara çıkışlı erciyes turu ziyaretçilerin iyi vakit geçirmesini sağlayan etkinlikler arasına girmektedir. Hem profesyonel kayakçılar hem de tecrübesiz kişiler için farklı programlar düzenlenmektedir. Kayak eğitimi almak isteyen kişiler turun sunmuş olduğu imkanlardan yararlanmaktadır. Üstelik kayak yapma keyfine vararak güzel arkadaşlıklar edinmek de mümkün hale gelmektedir.

 Kışın tabiatını ve doğasını keşfetmek isteyen kişiler ilk olarak Erciyes dağına çıkmaktadır. Burada lezzetli yiyecekler yenmekte ve sohbet edilmektedir. Erciyes tur programı içerisinde rehberlik hizmetleri de yer almaktadır.

 Kayak Yapmak İsteyenler İçin Erciyes Kayak Turu

 Kayak yapmak isteyen kişilerin uğrak noktası Erciyes dağı olarak bilinmektedir. Uygun fiyat garantisi sunan firmamız pek çok kişinin tur ile kayak yapmasına ortam sağlamaktadır. Erciyes kayak turu teleferik gezileri ve kar oynama keyfi ile devam etmektedir. Kahvaltı ve yemek dahil şekilde planlanan tur ziyaretçilerin memnun şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.