Beypazarı Abant Gölcük Turu


Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu

Beypazarı Abant gölcük turu kapsamında birden fazla noktaya aynı anda ulaşım sağlanmaktadır. Göl kenarında gezinti yapmak ve lezzetli yiyecekler tatmanın keyfi bu tur ile artmaktadır. Beypazarı abant gölcük turu içerisinde kültür, doğa ve tarih gezi planı oluşturulmaktadır.   

 Beypazarı’nın yöresel lezzetlerini incelemek ve satın almak da mümkün hale gelmektedir. Bolu turu olarak düzenlenen bu tur ilk olarak Abant noktasına ulaşmaktadır. Eşsiz fotoğraflar çekmek isteyen kişiler göl kenarında serbest dolaşım zamanını dilediği gibi değerlendirerek turun tadını çıkartmaktadır.

 Ankara Çıkışlı Bolu Turu Gezisi   

 Ankara çıkışlı bolu turu içerisinde hem Abant hem de Beypazarı gezisi bulunmaktadır. Böylelikle daha detaylı ve keyifli bir yolculuk planı düzenlenmektedir. Çok fazla kişinin uğrak noktası olan Abant sonbahar aylarında daha eşsiz bir görünüm kazanmaktadır. Böylelikle fotoğraf çekimleri estetik boyuta taşınmaktadır.

   Düzenlenen bu tur kapsamında öğle saatlerinde göl etrafında yemek yenmektedir. Tertemiz havası ve doğası ile stresten uzak bir gün geçirilmesi planlanmaktadır. Tabiat parkı içerisinde yer alan milli ev gezisinin ardından Beypazarı için yola çıkılmaktadır. 

 Yöresel Ürünlerin Bulunduğu Beypazarı Gezisi

 Yöresel ürünlerin bulunduğu Beypazarı çok fazla kişinin merak ettiği ve gitmek istediği yerler arasına girmektedir. Üstelik doğası ve temiz havası sayesinde yeni keşiflere uygun bir ortam sunmaktadır. Beypazarı Abant gölcük turu içerisinde yöresel ürünlerin olduğu yerlere gezi düzenlenmektedir. Böylelikle taze ve el yapımı ürünler satın alınmaktadır.