• Ateş Böceği Mercan Bungalov
Ateş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan BungalovAteş Böceği Mercan Bungalov

Ateş Böceği Mercan Bungalov

SEÇENEKLER
 • Venüs House
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Tamamen size ait olan bir ortamda tatil yapma fırsatını, aileniz ve arkadaşlarınızla gölün ve doğanın manzarasının tadını çıkartmak için şimdi rezervasyonunu oluştur.


Özellikler:
Max. 6 kişi
Isıtma Havuzlu
Müstakil
Göl Manzaralı
Doğa Manzaralı
Otopark
Barbekü
Jakuzi
Korunaklı Havuz Alanı
İnternet
Klima
2 Yatak Odası
1 Oturma Odası
Full Mutfak Malzemeleri
Kamera ve Alarm Güvenlik Sistemleri
Giriş 14:00 - Çıkış 12:00


NOT: Pazartesi ve Perşembe günleri arasında gecelik fiyat 4700 TL, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 5250 TL. Hafta sonu 1 gece konaklama yoktur. 4 Kişi ve üzeri konaklamalarda kişi başı 500 TL fiyat farkı bulunmaktadır. Kahvaltı ücrete dahil değildir.
sapanca

1640 yılında Erzurum seyyahatına giderken kasabadan geçen Evliya Çelebi, kasaba hakkında şu bilgileri vermektedir: “Bir zamanlar izmitli bir ihtiyar buradaki orman ve çalıları temizleyerek saban yürüttüğünden Sabancı Koca adıyla bir köy kurulur. Sonra zaman geçtikçe Mamur bir hale gelerek Kanuni Sultan Süleyman zamanında kasaba olmuştur. Kasabada Sarı Rüstem Paşa 170 ocaklı bir han yaptırmıştır. Güzel bir camisi hamamı ve çarşısı vardır.

Adres: Hacımercan, 4009 SK NO: 8, 54600 Sapanca/Sakarya

TEM otoyolu ve Yüksek Hızlı Tren yolu ilçeden geçmektedir.


 • Aile Oteli
 • Alkolsuz Hizmet Veren Tesis

 • Açık Sıcak Su Havuzu
 • Merkezi Isıtma
 • Dağ Manzarası
 • Göl Manzarası
 • Jakuzi
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ateş Böceği Mercan Bungalov ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.