Ankara Hareketli 3 Gece 4 Gün Batum Tiflis Turu THY İle

UÇAK İLE
  • Batum ve Tiflis Turu
  • Gidiş Dönüş Uçak Bileti Dahil
  • Vizesiz Yurtdışı Programları
  • Lüks Araçlar İle Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil
  • Nakit Ödemelerde %5 İndirim
  • Kredi Kartına Peşin Fiyatına 3 Taksit
Tiflis, Gürcistan'ın başkenti ve en kalabalık ilidir. Tiflis Gürcistan'ın doğusunda, Tiflis Havzasında, Kura Nehri'nin iki yakasında kurulmuştur.

3 GECE 4 GÜN THY İLE BATUM & TİFLİS TURU 

2 GECE TİFLİS / 1 GECE BATUM KONAKLAMA


 KUTAİSİ - AGMASHENEBELİ MEYDANI - COLCHİS ÇEŞMESİ - BAGRATİ KATEDRALİ - TİFLİS - SAMEBA KATEDRALİ - KURA NEHRİ -
NARİKALA KALESİ - RUSTAVELİ - ÖZGÜRLÜK MEYDANI - KASHUETİ KİLİSESİ - MTSKHETA - SAMTREDİA -
GORİ - STALİN MÜZESİ - BATUM – ORTA CAMİİ – AVRUPA MEYDANI – ALTIN POST – TİYATRO

%25'ini şimdi öde. Fiyatı sabitle ! Kalan tutarı tur tarihinden 20 gün önce tamamla.


NAKİT ÖDEMELER DE EKSTRA %5 İNDİRİM !

KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !


Bilgi ve Rezervasyon İçin 
0541 433 44 40 
0312 433 44 40 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ANKARA - RİZE – SARP SINIR KAPISI-TİFLİS 1. gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 05:00'da Esenboğa havalimanında buluşma. Anadolujet TK7584 06:20 Ankara – Rize uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz ardından Rize’ye hareket. 07:40 Rize’ye varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra, uygun Pazar, Fındıklı, Arhavi, Hopa üzerinden Türkiye-Gürcistan sınırımızı oluşturan Sarp Sınır Kapısına geçiyoruz. Gürcistan'ın 2.büyük şehri olan Kutaisi'ye hareket. ediyoruz. Şehir turumuzda ; Agmashenebeli Meydanı ,Tiyatro binası, görkemli Gürcistan coğrafyası için önem taşıyan arkeolojik figürlerle yapılmış Colchis Çeşmesini ve Bagrati Katedralini gördükten sonra Tiflis'e hareket. Gürcistan’ın başkenti Tiflis, yaklaşık 1.250.000 kişilik nüfusu, Sovyet Dönemi’nin izlerini hâlâ ve kısmen taşıyan mimarisi ve doğal güzelliğinin yanı sıra, tarihi mekânlarıyla da oldukça ilgi odağı olan bu şehre, rehberimizin bilgilendirmeleri ile giriş yapıyoruz. Konaklama Tiflis'deki otelimizde. Dileyen misafirler Tiflis sokaklarında gece yürüyüşü yapabilirler. 

Sabah Kahvaltısı : Ekstradır.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Tbilisi Chambers By Wyndham vb. 

2.

Gün
SAMEBA KATEDRALİ - KURA NEHRİ -NARİKALA KALESİ - RUSTAVELİ 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Tiflis şehir turumuza başlıyoruz. Kura (Mtkvari) Nehri’nin her iki yakasına kurulmuş olan Tiflis, İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle tarihi boyunca da bu açıdan önemini korumuş. Şehir turumuzda ilk olarak teleferikle çıkacağımız Narikala Kalesi’ni ve kuş bakışı olarak Tiflis şehrini muhteşem manzarasını seyredeceğiz. Sonrasında Tiflis’in meşhur sülfür hamamlarının yer aldığı Hamamlar sokağını, Cuma Camisini görüp Rustaveli Bulvarı’na gidiyoruz. Rustaveli Bulvarı bir zamanlar Lenin’in heykelinin bulunduğu Gürcistan’ın sembolü Aziz George heykelinin olduğu Özgürlük Meydanı'ndan başlar ve 1.5 kilometre uzunluğundadır. Bulvarın üzerinde bulunan Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi’ni panoramik olarak yapacağımız yürüyüş turumuzda görerek, fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında, Tiflis şehir merkezinde yer alan Versinaj Çarşısına (Antikacılar) geziyor ve sizlere alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri otelimize geçerek, rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve dileyen misafirlerimizle yemekli Gürcü Gecesi’ne katılıyoruz. (ekstra) Unutulmaz bir gecenin ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Wyndham Tbilisi Chambers vb.
Etkinlik : Gürcü Gecesi (Ekstra)

3.

Gün
TİFLİS - MTSKHETA - SAMTREDİA - GORİ - STALİN MÜZESİ 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, Tiflis'ten hareketle Batum'a doğru yol alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Mtskheta'yı görüyoruz. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra yöresel pazarda vereceğimiz alışveriş molası verip Gori şehrine hareket ediyoruz. Şida Kartli Bölgesi’ nde bulunan ve Gürcü Kralı David (1089-1125) tarafından kurulmuş 60.000 nüfusa sahip küçük bir sanayi şehri olan Gori’ yi bu kadar önemli yapan, Sovyet Rusya’nın liderliğini ve Sovyetler Birliği Komünist Partisi’ nin Liderliği anlamına gelen Genel sekreteri Josep Cugaşvili (Josep Stalin)’ nin burada doğmuş olmasıdır. Lakabı olan “Stalin” Rusçada çelik anlamına gelmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz turumuzda ayrıca Stalin Müzesini de gezme şansına sahip olacağız. Fotoğraf çekimi sonrasında, Batum'a hareket ediyoruz. Konaklama Batum'daki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Legend Otel 5* - İntourist Hotel 5* vb.

4.

Gün
BATUM – ALİ NİNO HEYKELİ – POSEİDON HEYKELİ-ANKAR 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, otelden ayrılıyor ve muhteşem bir şehir planlaması örneği ve Batum’un en güzel yerlerinden olan meydanlarını gezmeye başlıyoruz. Piazza meydanını ve yine bu meydanda bulunan Aziz Nicholas kilisesi, Gürcü politikacı, yazar ve halk figürü Memed Abaşhidze heykeli , Astronomik Saat, 2007 yılında 1 Milyon Lari’ye maliyeti tamamlanan Medea Heykeli, Şehrin en görkemli heykellerinden birisi olan hırs ve gücü temsil eden bir çeşmenin üzerine kurulmuş Poseidon heykelini, görüp alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yolumuz üzerinde Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları aşkın hareket eden figürü ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini de görüp yine yolumuz üzerinde bulunan Roma döneminden kalma Gonio Apsaros Kalesini görüp Türkiye'ye giriş işlemleri için Sarp sınır kapısına hareket. Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından Free shopta vereceğimiz alışveriş molası sonrası Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Borçka'ya hareket. Bizleri bekleyen minibüslerle Karagöl'e çıkıyoruz. 1800'lü yıllarda bugünkü Klaskur yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önünü kapatması ile oluşmuş Karagöl'ü görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra Trabzon havalimanına hareket ediyoruz. VF4291 Anadolujet 21:50 uçuşu için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. 23:15 sularında Ankara'ya varış ve gezimizin sonu. Bir başka Geziland Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği :Restaurantta alınacaktır. Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Rize Çayeli Lale lokantası önerilir. Ekstradır. 

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
3 Gece Otel Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Akşam Yemekleri
Borçka Karagöl Minibüs Transferi
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Gürcü Gecesi
Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)
Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GÜRCİSTAN İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

Not: Sınır kapısı geçişlerinde Türk lirasını Gürcistan para birimi olan Lari’ye çevirmenizi öneririz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#https://www.geziland.com/ankara-cikisli-
LOKASYON:
Rize
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL – VAZGEÇME – DEĞİŞİKLİKLER 1.Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir. 2.Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir 3.Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 4.Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez. 5.Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. 6.Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez. 7.Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir . 8.Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir. -Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Viyatravel tarafından bildirilecektir. -Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Gezimall tarafından bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

13.990TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Hareketli 3 Gece 4 Gün... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.