22 Nisan 2021 - 25 Nisan 2021 Olympos Turu ┃Yarım Pansiyon
22 Nisan 2021 - 25 Nisan 2021 Olympos Turu ┃Yarım Pansiyon 8 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
712.5 ₺
Ankara Çıkışlı Olympos Tatili

Her Cumartesi ve Çarşamba Gecesi Çıkışlı Olympos Turu

Olympos Turu, 3 Gece 4 Gün olup her Çarşamba ve Cumartesi gecesi hareket etmektedir. 
Aktivite dolu bu tatili Ankara'nın en tecrübeli ve en eğlenceli ekibi ile katılma fırsatını kaçırma!
 
Her Hafta Çarşamba Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olimpos Turu 
Yola Çıkış Tarihi ve Saati: Çarşamba 23:55
 Ankara’ya Varış Tarihi ve Saati: Pazar 22:00

Her Hafta Cumartesi Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olimpos Turu
 Yola Çıkış Tarihi ve Saati: Cumartesi 23:55
 Ankara’ya Varış Tarihi ve Saati: Çarşamba 22:00
TUR TARİHLERİMİZ
▶︎ 6-9 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar) 750₺
▷ 9-12 AĞUSTOS / (Pazar-Çarşamba) 750 ₺
▶︎ 13-16 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar) 750 ₺
▷ 16-19 AĞUSTOS / (Pazar-Çarşamba) 750 ₺
▶︎ 20-23 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar) 750 ₺
▷ 23-26 AĞUSTOS / (Pazar-Çarşamba) 750₺
▶︎ 27-30 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar) 750 ₺
▷30 AĞUSTOS - 2 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba) 750 ₺
▶︎ 3-6 EYLÜL / (Perşembe-Pazar) 750 ₺
▷ 6-9 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba)  750 ₺
▶︎ 10-13 EYLÜL / (Perşembe-Pazar)  750 ₺
▷ 13-16 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba)  650 ₺
▶︎ 17-20 EYLÜL / (Perşembe-Pazar)  650 ₺
▷ 20-23 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba)  650 ₺
Gezilecek Yerler:  •Olympos Plajı • Adrasan'dan Tekne Turu •Adrasan Plajı  •Yanartaş(Çıralı)
                 
Aktiviteler: • Adrasan Tekne Turu • Su Sporları • Kemer Aura Club •Likya Bar • Her Akşam Canlı Müzik İmkanı
Konaklama: 3 Gece Konaklama (Türkmen Tree House)

Tatil Cenneti Olympos! 
Ankara'nın En Tecrübeli Ekibi Eğlenceye Doy!
Unutulmaz  keyifli anlar yaşa ve  Hisset!

*Rezervasyon için 300 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
 

Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

Kişi Başı Fiyat: 799,00TL
0-4 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
6-12 Yaş Çocuk ücreti 499,00 TL’dir. 
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 250,00 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

 • 1. Gün 22 Nisan Perşembe
  Ankara-Olympos
  • Olympos Turu, belirlenen yerden saat 00:00’da hareketle başlıyor. Eğlenceli yolculuğumuzu gerekli molaların verilmesinin ardından tamamlayarak Olympos’a ulaşıyoruz.
  • Beklemeden denize yürüme mesafesindeki pansiyonumuz Türkmen Ağaç Evleri’ne kahvaltımızı almamızın ardından saat 10:00-12:00 arasında sırasıyla odamıza yerleşiyoruz.
  • Öğle yemeğimizin ardından saat 16:00 sularında Türkmen Ağaç Evlerleri önünde buluşarak görseline hayran olacağınız, muhteşem fotoğraflar alabileceğiniz eski bir korsan kenti olan Olympos Antik Kenti’ni keşfe çıkıyoruz. Bu tarih içerisindeki yolculuğumuz esnasında aynı zamanda muhteşem manzarasıyla ünlü Olympos’un en yüksek tepesinden tüm sahili boydan boya görme şansına da erişmiş olacağız.
  • Olympos Antik Kenti gezimiz tamamlamamızın ardından Olympos’un dillere destan denizinin tadını çıkarmak üzere sahile koşuyoruz.
  • Saat 19:00’da Olympos Türkmen Ağaç Evleri’nde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz ve gece gerçekleştireceğimiz etkinliği beklemeye geçiyoruz.
  • 22:00’da Kemer’de bulunan Inferno veya Aura Club’agidiyoruz. Bu çılgın gecenin ardından saat 03:00’da tekrar Türkmen Ağaç Evleri’ne dönüyoruz.
 • 2. Gün 23 Nisan Cuma
  Olympos
   
  • Sabah pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 10:00’da tekne turumuz için Adrasan İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz.
  • 10:30’da hareket eden teknemizin rotası hava durumuna bağlı olarak Sulu Ada veya Koylar oluyor.
  • Tekne turumuz yüzme molaları, öğle yemeği, ikramlar, müzik ve sınırsız eğlencesiyle beraber akşam saat 17:00’a kadar sürüyor.
  • Türkmen Ağaç Evleri’ne dönmemizin ardından dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinin sonrasında canlı müzikten faydalanabilirler.
  • 22:00’da Olympos’un ünlü eğlence merkezi Likya Bar’a geçerek eğlencemize devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz diledikleri zaman pansiyonumuza geçebilirler.
   
 • 3. Gün 24 Nisan Cumartesi
  Olympos
  • Türkmen Ağaç Evleri’nde açık büfe kahvaltımızı almamızın ardından dileyen misafirlerimizle birlikte saat 12:00’da ücretsiz etkinliğimiz olan Adrasan Sahilive Su Sporları aktiviteleri için araçlarımız hareket ediyor.
  • Kısa bir yolculuğun ardından Adrasan Sahiline ulaşıyoruz. Adrasan Sahilinde kumsal, şezlong, şemsiye, su sporları ve plaj voleybolu gibi imkanlarımızın olması yine güzel ve eğlenceli bir gün geçirmemize olanak sağlıyor. 
  • Pansiyonumuza dönerek yemeğimizi aldıktan sonra tekrar Adrasan Sahilinden hareket edecek olan teknemizle Mehtap Turumuza katılabilir, gece denize girme ve mehtabı izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • 00:00’da biten bu aktivitemizin ardından Türkmen Ağaç Evleri’ne dönüyoruz.
 • 4. Gün 25 Nisan Pazar
  Olympos-Ankara
  • Olympos Turumuzdaki son günümüzde kahvaltımızı aldıktan sonra 12:00’da misafirlerimizin odalarını boşaltması ve valizlerini araca yerleştirmesinin ardından Ankara’ya dönüşümüz başlıyor.
  • 23:00 sularında Ankara’ya ulaşmış oluyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka GeziMall organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

   

Önemli Notlar;

  Ön Kayıt Yapıldıktan Sonra Kişi Başı 300,00 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.Ödemeyi Kızılay'da ofisimize veya hesaba havale şeklinde yapabilirsiniz.

  Olympos Sahili Antik bir kent olarak değerlendirildiği için Müze girişi vardır. Ancak Girişte Müze Kartı alma zorunluluğu yoktur. Çoklu Girişler alabilirsiniz. Kişi başı ortalama 4-5 TL'dir.

Fiyat Türü Peşin
Single 900.00 ₺
Double 750.00 ₺
Triple 750.00 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0.00₺
7-12 Yaş 600.00 ₺
Gitmeden Oku;

  GEZİMALL İLE OLYMPOS TATİLİ YOLCULUĞU 

  OLYMPOS TARİHİ

    Olympos Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olup Antalya’ya 90 km, Kemer İlçesine 45 km mesafededir. Olympos Anti Kenti tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Olympos Antik Kenti ismini Torosların uzantısı 2375 metre yüksekliğe sahip Tahtalı Dağ’ından alır. Olympos Tarihi is kuruluş tarihi net olarak bilinmemekle beraber İ.Ö. 167-168 yıllarında basılan Likya Birlik sikkelerinde adı geçen Olympos, Likya Birliği’nde üç oy hakkına sahiptir ve 6 şehirden biridir. Olympos Antik Kenti kalıntılarının çoğu şuan ormanlık bir alanda olup, Helenistik, Roma Bizans dönemlerine aittir. Olympos Kenti kalıntıları şehri sağ ve sol kısmı olarak şehrin iki tarafında da bulunmaktadır. Bu iki kısmın ortasından ufak bir nehir geçmektedir. Nehrin iki tarafında iskele olarak kullanılmış bu nehir köprü ile birbirine bağlanmıştır. Köprünün bir ayağı günümüze kadar gelmiştir. Antik kentin içerisinde bir tiyatro bulunmaktadır. Tiyatro tarihi Helenistik temelli ve Roma onarımlı olup, maalesef günümüze kadar korunamamıştır ve harap olmuştur. Olympos Antik Kenti’nde çok fazla lahit vardır. Bu lahitlerin en çok dikkat çekeni ise ‘Kaptan Eudomus’un lahididir. 

  OLYMPOS HAKKINDA

    Olympos ormanların içerisinde pansiyonlardan oluşur. Olympos bölgesinde diğer tatil bölgelerine nazaran çok fazla ağaç çeşiti görme imkanınız vardır. Olympos Antik Kenti birçok portakal ağaçları, nar ağaçları ve limon ağaçlarını görebilirsiniz. Olympos Antik içerisinde yaklaşık 50 pansiyon vardır. Bu pansiyonlar genel olarak yerel halkı tarafından işletilmektedir. Olympos’daki pansiyonlar genel olarak yarım pansiyon olarak çalışmakta olup sabah ve akşam yemekleri pansiyonuzdan faydalanabilirsiniz. Odalar ahşaptan olup lavabo ve duşları içerisinde aynı zamanda klimalı odalardır. Olympos Antik Kenti tatilcilerin rahat edebileceği pansiyon’a bağımlı kalmadan rahat geçirebileceği bir tatil bölgesidir. Biz misafirlerimiz Adrasan Tekne Turu ( Sulu Ada ve Koylar olarak iki farklı rota),  Yanartaş Turu, Mehtap Turu, Kemer Merkezde Club Turu, Adrasan Sahili Turu ve Olympos içerisinde bulunan Likya Bar Aktivitelerini sunuyoruz. Bu aktiviteler kalacağınız güne bağlı olarak arttırılabilir. Mesela Dalış, Tırmanış, Demre Tekne Turu gibi.

  GEZİMALL İLE OLYMPOS’DA YAPILAN AKİTİVİTELER

  1.Adrasan Tekne Turu(Suluada ve Koylar)
  2.Yanartaş Turu
  3.Mehtap Turu
  4.Aura veya İnferno Club(Kemer)
  5.Her Akşam Olympos’da Canlı Müzik 
  6.Olympos Sahili ve Antik Kent Gezisi 
  7.Adrasan Sahili ve Su Sporları 

    Olympos Tatil Turu yılllardır yapılmakta olup ve misafirlerimizin memnuniyeti doğrultusunda eğlence dolu tur programı sizleri bekliyor. Ankara Gezi Fırsatları ailesi olarak sizlere bu güzel turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

  Ankara Çıkışlı Olympos Turları 
  Ankara Çıkışlı Olimpos Turu 
  Olimpos Turu
  Olympos Turu
  Ankara Çıkışlı Her Hafta Olympos Tatili 
  Kesin Kalkışlı Olympos Tatili 
  Her Çarşamba ve Cumartesi Kesin Kalkışlı Olympos Tatili 
  En Uygun ve En Kaliteli Olympos Turları 

Lütfen acentamızla görüşünüz.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Tur Bilgileri
22 - 25 Nisan
Olympos Turu ┃Yarım Pansiyon
Ankara Çıkışlı
Ankara Çıkışlı Olympos Tatili
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araç İle Ulaşım
Araç İçi İkramlar
 3 Gece Konaklama (Türkmen Ağaç Evleri)
 3 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
 3 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
Ücretsiz Adrasan Sahili Turu 
Seyahat Sigorta Paketi
Acenta Refekatı 
✅ Ücretsiz Olympos Antik Kenti Gezisi
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri 
 Tekne Turu (Ulaşım ve Öğle Yemeği Dahil 120 TL)
Yanartaş Turu (Giriş ve Ulaşım 45 TL)
Aura Club Kemer (Giriş ve Ulaşım 30 TL) 
Mehtap Turu (Ulaşım  Dahil 40 TL)
 
Not: *

NOT : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2013 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.