18 Mart 2020 - 22 Mart 2020 Yarım Pansiyon
15 Nisan 2020 - 19 Nisan 2020 Yarım Pansiyon
22 Mayıs 2020 - 26 Mayıs 2020 Yarım Pansiyon
18 Mart 2020 - 22 Mart 2020 Yarım Pansiyon 10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
940.5 ₺
15 Nisan 2020 - 19 Nisan 2020 Yarım Pansiyon 10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
940.5 ₺
22 Mayıs 2020 - 26 Mayıs 2020 Yarım Pansiyon 10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
940.5 ₺
Ankara Çıkışlı GAP Turu
ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 'TARİHE YOLCULUK'
3 GECE 4 GÜN 

Kahvaltı (3)  | Akşam Yemeği (3) | Konaklama(3) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 
Gezilecek Yerler:  •Nemrut Dağı Gün Doğumu • Diyarbakır • Hasankeyf•Midyat
                  •Göbeklitepe•Balıklıgöl •Harran •Gaziantep
Aktiviteler: • Halfeti Tekne Turu • Nemrut Dağı Gün Doğumu • Urfa Sıra Gecesi
Konaklama: 3 Gece Konaklama (Diyarbakır-Mardin-Şanlıurfa)

Kültür Cenneti Mezopotamya! 
Ankara'nın En Tecrübeli Ekibi Eğlenceye Doy!
Unutulmaz  keyifli anlar yaşa ve  Hisset!

*Rezervasyon için 300 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
*Son 15 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

Kişi Başı Fiyat: 990,00TL
0-4 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
6-12 Yaş Çocuk ücreti 800,00 TL’dir. 
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 300,00 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

 • 1. Gün 18 Mart Çarşamba
  ANKARA - ADIYAMAN

  Akşam saat 18:00'da Kızılay GAMA İŞ MERKEZİ önü buluşma ve Adıyaman’a hareket.

 • 2. Gün 19 Mart Perşembe
  ADIYAMAN - NEMRUT - DİYARBAKIR

  Gerekli molalarımız ile birlikte sabah saatlerinde Adıyaman’a varıyor ve araç içi Sandviç + içecek kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Kahta'ya hareket ediyoruz. Özel servislerimiz ile UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz.Muhteşem görüntüsüyle Güneş’in doğuşunu izledikten sonra, Eşsiz doğa manzarası eşliğinde ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra sırası ile Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü’nü geziyor, sonrasında Diyarbakır'a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Atatürk Barajı Havzası üzerine kurulu Nissibi Köprüsü'nden geçerek Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Diyarbakır’a varışımız sonrasında Şehir turumuzda Diyarbakır Surları, Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare göreceğimiz yerler arasında . Gezi bitiminde konaklama ve akşam yemeği Diyarbakır’da otelimizde.

 • 3. Gün 20 Mart Cuma
  HASANKEYF – MİDYAT - MARDİN

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ilusu Barajı ile sular altında kalmakta olan Hasankeyf'e hareket ediyoruz.Gezimize panoramik olarak Mağara Evleri , Zeynel Bey Türbesi , Hasankeyf Tarihi Köprüsü, Dicle Nehri , Kale (aşağıdan görülecektir) görerek sıradaki durağumuz olan Midyat’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Midyat Konuk Evi ziyareti sonrası telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası  verip, Mardin’e hareket ediyoruz. Mardin gezimizde ; İlk olarak Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze geçiyoruz. Mardin merkezde Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında ( Abbaraları görerek ) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Mardin’deki Otelimizde.

 • 4. Gün 21 Mart Cumartesi
  GÖBEKLİTEPE – BALIKLIGÖL - HARRAN

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Şanlıurfa’ya doğru hareket ve Milattan önce 10000 yılına uzanan tarihteki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen Unesco Kültür Miras listesinde yer alan Göbeklitepe'yi görüyoruz. Sonrasında Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti sonrası Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran ziyaretimiz sonrasında konaklama ve akşam yemeği Şanlıurda’daki Otelimizde.

 • 5. Gün 22 Mart Pazar
  HALFETİ – GAZİANTEP - ANKARA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Baraj Gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz Tekne turumuz sonrasında Gaziantep’e hareket ediyoruz. İlk olarak Dünya’nın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrasında Gaziantep Kalesi'ne hareket ediyoruz. Gaziantep Kalesi'ni panoramik olarak görüp, sonrasında Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola sonrasında Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte toplanıyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Pazartesi Sabah 06.00 Ankara’ya varış. 

  Keyifli Bir gezinin Ardından Bir Başka Gezimall Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

Önemli Notlar;

  Ön Kayıt Yapıldıktan Sonra Kişi Başı 300,00 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.Ödemeyi Kızılay'da ofisimize veya hesaba havale şeklinde yapabilirsiniz.

  Gezeceğimiz noktalardan sadece Asmalı Konak giriş ücreti vardır

Fiyat Türü Peşin
Single 1300.00 ₺
Double 990.00 ₺
Triple 990.00 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0.00₺
7-12 Yaş 800.00 ₺
Gitmeden Oku;
 • 18:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Tur Bilgileri
18 - 22 Mart
Yarım Pansiyon
Ankara Çıkışlı
Ankara Çıkışlı GAP Turu
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araç İle Ulaşım
Araç İçi İkramlar
1.Gün Araç içi Sandviç + İçecek Kahvaltılık 
3 Gece Konaklama (Diyarbakır-Mardin-Şanlıurfa)
Sabah Kahvaltısı (4) – Akşam Yemeği (2)
HALFETİ TEKNE TURU
✅ NEMRUT DAĞI TRANSFER ÜCRETİ
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Konaklama Vergileri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Urfa Yemekli Sıra Gecesi
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Not: *

NOT : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2013 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.