• Orange County Kemer - Adult Only +18

Orange County Kemer - Adult Only +18

SEÇENEKLER
  • Standart Oda
    Fiyatlar için tarih seçiniz
  • Bay Standart Oda
    Sadece Oda
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

*Tesis 18 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir.

*Tesis 5 kat ve 5 misafir asansöründen oluşmaktadır.

*Minibara alkolsüz içecekler konulmaktadır.

*Queen Beatrix, Princess Maxsima, Amsterdam Suite Hizmetleri; Resepsiyonda özel Check-in karşılama ile misafirlerimize express check/in. VIP olarak resepsiyonda Misafir ilişkileri görevlisi tarafından çikolata, soğuk havlu ve lokum ile karşılanır. Loca hizmetlerinde misafirlere önceliklilerdir ve alınacak extra hizmetlerde %50 indirime sahiptirler.FREE VIP Transfer (Transferlerle ilgili tüm bilgiler en az 48 saat öncesinde ilgili otelin rezervasyon departmanına iletmelidir) Misafirlere özel otel yönetimi tarafından belirlenmiş özel İçecek Set Up’ı ve yiyecek menüsü bulunmaktadır. 

*Yaz Sezonu Özel Organizasyonları ;Misafirlerin gündüzleri havuz, çeşitli aktiviteleri ve her türlü sportif faaliyet ile vakit geçirmeleri sağlanırken; akşamları uluslararası animasyon ekibinin hazırladığı zengin şov programları, dans şovları, canlı müzik ve konsept partiler beğenilerine sunulmaktadır. 2023 yaz döneminde Orange County Kemer’de konaklayan misafirlerimiz aşağıda belirtilen özel organizasyonlarla gönüllerince eğlenecekler ve unutulmaz heyecanları tadacaklardır. İskele Party; Gece ayın parladığı, yıldızların dans ettiği gündüzleri ise güneşin sıcaklığı sizi ısıtırken denizin mavisi ile bütünleşen doğayla, Denizin üstünde bulunan muhteşem iskelemizde misafirlerimiz eğlenceyi doruklarda yaşayacaklardır. White Party, Red Party, Tulum Party, Avangard Party, Galactic Party gibi çok çeşitli partiler ile Orange Conty Kemer +18 ; sizleri farklı bir dünyada ve muhteşem bir atmosferde misafir ediyor olacak. Dj’ler eşliğinde gece hareketlenirken dansçıların ve ışık oyunlarının inanılmaz görsel Showları, büyüleyici ve heyecan verici bir atmosfer ile siz misafirlerimizi bekliyor

*Otel yönetimi gerçekleştirilecek olan hizmet ve aktiviteleri, pandemi yönetmeliklerine ve hava koşullarına göre değiştirme hakkına sahiptir

*Pavillion Hizmetleri ; Pavillionların tamamı rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet vermektedir. Özel ikramlar ve içecekler ile menü sunulmaktadır ve her menü farklı fiyatlandırılmaktadır. Pavillion Rezervasyonlar konaklama sırasında yapılmaktadır. 08:30 - 18:00 saatleri arasında İskele hizmet vermektedir. Soyunma kabinleri bulunmaktadır.10:00 – 18:00 saatleri arasında VIP iskele hizmete açıktır. Nevresim ve havlular sadece bu bölgeye özel olarak kullanıma sunulmaktadır.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Antalya/KEMER
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Orange County Kemer - Adult Only... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.