28 Kasım 2020 - 28 Kasım 2020 Günübirlik Tur
29 Kasım 2020 - 29 Kasım 2020 Günübirlik Tur
05 Aralık 2020 - 05 Aralık 2020 Günübirlik Tur
06 Aralık 2020 - 06 Aralık 2020 Günübirlik Tur
12 Aralık 2020 - 12 Aralık 2020 Günübirlik Tur
13 Aralık 2020 - 13 Aralık 2020 Günübirlik Tur
19 Aralık 2020 - 19 Aralık 2020 Günübirlik Tur
20 Aralık 2020 - 20 Aralık 2020 Günübirlik Tur
26 Aralık 2020 - 26 Aralık 2020 Günübirlik Tur
27 Aralık 2020 - 27 Aralık 2020 Günübirlik Tur
Kapadokya Turu
GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU 
HER CUMARTESİ&PAZAR 
Araçta Sandviç Şeklinde Kahvaltı | Profesyonel Rehberlik Hizmeti | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 
 
Hareket Noktaları ve Saatleri:
07:00 Kızılay Gama İş Merkezi
07:15 Milli Kütüphane
07:20 Armada Avm (Çapa Heykeli Önü)
07:30 Dikmen Kavşağı
07:45 Gölbaşı (Yunus Market Önü)
 
Gezilecek Yerler: •Tuz Gölü  •Güvercinlik Vadisi •Uçhisar Kalesi •Göreme Panorama •Sallanan Köprü •Çanak Çömlek Atölyesi •Devrent (Hayal Vadisi) •Asmalı Konak •Turasan Şarap Mahseni
Aktiviteler:  •Fotoğraf Çekimleri • Çevre Gezileri
 
Hayat Gezince Güzel! 
Ankara'nın En Tecrübeli Ekibi ile Gezmeye Hazır Mısın?
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!
*Rezervasyon için 100 ₺ kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
*Son 10 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 
Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

Kişi Başı Fiyat: 149,00 ₺
6-12 Yaş Çocuk ücreti 139,00 ’dir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 100,00 'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

 • 1. Gün 28 Kasım Cumartesi
  Kapadokya Turu

  Kapadokya Turu

  - Sabah saat 07:15'de belirlenen yerden hareket gerçekleşiyor. Güzergah üzeri belirlenen diğer noktalardan da misafirlerimizi aldıktan sonra eğlence dolu Kapadokya yolculuğumuz araç içi ikramlarla başlıyor. 
  - Yol güzergahında ilk molamızı her derde deva olan Tuz Gölü’nde veriyoruz. 
  - Fotoğraflarımızı çekip göl kenarında yürüyüşümüzü yaptıktan sonra tekrar aracamıza geçip güzergah üzeri hareketimize devam ediyoruz. Belirlenen sabit noktadan bölgeyi çok iyi bilen profesyonel kokartlı rehberimizi aldıktan sonra gezimiz tam anlamıyla başlamış oluyor. 
  - İlk olarak Sallanan Köprünün görülmesi ve eşsiz fotoğraf karelerine alınması için serbest zaman veriyoruz. 
  - Öğlen yemeği için de yine aynı yerde bulunan bölgenin en iyi ve kaliteli restaurantına doğru hareketimiz gerçekleşiyor. Vadinin eşsiz manzarasına karşı bölgenin yöresel yemekleriyle donatılmış açık büfe öğlen yemeğimizi alıyoruz. 
  - Kısa bir serbest zaman sonrasında rehberimiz eşliğinde sırasıyla gezimiz başlıyor. İlk olarak Uç HisarKale AltıGöreme PanoramaTurasan Şarap Fabrikası, Üç Güzeller,Çavuşin KöyüAsmalı Konak ve Avanos Çanak Çömlek Atölyeleri gezimiz gerçekleşiyor. 
  - Bölgede bilindiği üzere kuruyemiş meşhur olduğu için yine en taze kuruyemişleri barındıran yöresel bir işletmede kısa süre molamızı verip alışverişimizi yapıyoruz. 
  - Alışverişimiz sonrasında aracımıza geçiyor ve Ankara’ya dönmek üzere yola koyuluyoruz. 
  - Saat 23:00 civarı Ankara'ya varıyoruz. Bir başka Ankara Gezi Firsatlari organizasyonundagörüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz. 

Önemli Notlar;

  Ön Kayıt Yapıldıktan Sonra Kişi Başı 100,00 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.Ödemeyi Kızılay'da ofisimize veya hesaba havale şeklinde yapabilirsiniz.

  Gezeceğimiz noktalardan sadece Asmalı Konak giriş ücreti vardır

Fiyat Türü Peşin
Single 149.00 ₺
Double 149.00 ₺
Triple 149.00 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0.00₺
7-12 Yaş 129.00 ₺
Gitmeden Oku;

  GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU 

  Tüm anlatımları gizemli cümlelerle dolu, bilinmeyeni bilineninden çok daha fazla olan Kapadokya tarihi aslında bir medeniyetler bileşkesi. Bundan tam 60 milyon yıl önce Erciyes, Güllü Dağ ve Hasan Dağı aktif volkanlarken, püskürttükleri lavlarla Kapadokya’nın temelleri atılmış. Gel zaman git zaman, milyonlarca yıla yayılan yağan yağmurlar ve rüzgarların aşındırmasıyla bugünkü şeklini almış. Doğanın uzun emeği bölgeyi adeta bir nakış gibi peribacalarıyla işlemiş.

  KAPADOKYA NEREDEDİR?

  Kapadokya, Anadolu ve Türkiye’nin tam ortasında, Nevşehir ili merkezde olmak üzere Kırşehir, Niğde, Aksaray ve Kayseri illerinin bazı bölümlerini de içine alan bölgede yer alıyor.

  Nevşehir’in de içinde yer aldığı Kapadokya Bölgesi’nin sınırları antik dönemde güneyde Kilikya, kuzeyde Karadeniz, doğuda Malatya-Elazığ, batıda ise Konya’ya dek uzanırken, günümüzde Kapadokya denilince Nevşehir, Niğde, Aksaray, Kayseri, Kırşehir illerini içine alan bölge anlaşılıyor. Dar anlamda ise Kapadokya ile Nevşehir özdeşleşmiş durumda.

  KAPADOKYAYA ÖZGÜ YEMEKLER

  Kapadokya’ya özgü lezzetler İç Anadolu mutfağının geleneksel özelliklerine göre hazırlanır. Yani yöresel lezzet açısından coğrafi konum da son derece yönlendirici bir etken olmuştur. Tarımsal ürünlerin de çeşit açısından fazla olmaması sofralara yansımış ve bakliyatlar ile hazırlanan yemekler ön plana çıkmayı başarmıştır. Meşhur Kapadokya yemekleri arasında bakliyat ve tahıl ürünlerinin kırmızı et ile karıştırılarak hazırlanan yemekler yer alır. Özellikle hazırlanması zor ve pişirilmesi uzun olan testi kebabı ve çömlek fasulyesi, bölgenin en meşhur yemekleri olarak bilinir.

  KAPADOKYADA GEZİLECEK YERLER

  Kapadokya turunda gezilecek yerler arasında Tuz Gölü, Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Avanos, Göreme Panorama, Ürgüp, Çavuşin Köyü, Sallanan Köprü, Çanak Çömlek Atolyesi, Asmalı  Konak, Turasan Şarap Fabrikası, Devrent

  KAPADOKYA’YA HANGİ MEVSİMLERDE GİDİLİR? 

  Tüm mevsimlerin ayrı renklerle portresini çizen Kapadokya’ya ne zaman gidilir diye soruyorsanız, her zaman ayrı bir güzellikle büyülediğinin altını çizelim. ‘Güzel atlar diyarı’ Kapadokya, kışın beyaz bir örtünün altına giren vadileri ve beyaz bir gelinlik giyen peribacalarıyla, bahar aylarında coşan dereleri, çiçeklenmiş doğasıyla, yazın ise cıvıl cıvıl şenliğiyle ve biraz da kalabalık olarak karşılayacak sizi.

  KAPADOKYA’DA NEREDE KONAKLANIR?

  Adının anlamı “Güzel Atlar Ülkesi”olan doğa harikası Kapadokya’da, tesislerinin kalitesi ve gezilecek noktalara yakınlıkları ile sizlere önerebileceği 2 bölge bulunuyor. 

  Ürgüp: Gece hayatının canlılığı ve bölgede gezilecek yerlerin büyük çoğunluğuna yürüyüş mesafesinde olması nedeniyle sizlere konaklama için ilk önereceğim yer Ürgüp.

  Göreme: En az Ürgüp kadar popüler olan Göreme’de büyük bir bölümü restore edilmiş mağara evlerde ve konaklarda hizmet veren 200’ün üzerinde butik otel, motel ve pansiyon bulunuyor. Küçük bir kasaba olan Göreme’de bu kadar fazla sayıda konaklama tesisinin bulunması her zevke uygun, ucuz ve kaliteli tatil mekânının bulunmasını kolaylaştırıyor. Geleneksel mimarinin ve doğal güzelliklerin karışımı olan Kapadokya Göreme Otelleri yazın serin, kışınsa sıcak odaları sayesinde 4 mevsim keyifli tatil ortamı sunuyor.

  KAPADOKYA BÖLGESİNDE  ALIŞVERİŞ

  Kapodokya’da turistik yerlerde gezinirken etrafınızda birbirinden renkli magnetler ve hediyelik balonlar alınabilir.

  Kapadokya denildiğinde aklan gelen diğer önemli şeylerden biri de el sanatlarıdır. Burada, çanak, çömlek, seramik ve çini sanatına dair pek çok ürün bulabilir ve satın alabilirsiniz.

  GEZİMALL İLE  KAPADOKYA TURU

  Günübirlik Kapadokya Turu, Sabah saat 07:15'de belirlenen yerden hareket gerçekleşiyor. Güzergah üzeri belirlenen diğer noktalardan da misafirlerimizi aldıktan sonra eğlence dolu Günübirlik Kapadokya Turuyolculuğumuz araç içi ikramlarla başlıyor. 
  - Yol güzergahında ilk molamızı her derde deva olan Tuz Gölü’nde veriyoruz. 
  - Fotoğraflarımızı çekip göl kenarında yürüyüşümüzü yaptıktan sonra tekrar aracımıza geçip güzergah üzeri hareketimize devam ediyoruz. Belirlenen sabit noktadan bölgeyi çok iyi bilen profesyonel kokartlı rehberimizi aldıktan sonra gezimiz tam anlamıyla başlamış oluyor. 
  Günübirlik Kapadokya Turu’nda İlk olarak Sallanan Köprünün görülmesi ve eşsiz fotoğraf karelerine alınması için serbest zaman veriyoruz. 
  - Öğlen yemeği için de yine aynı yerde bulunan bölgenin en iyi ve kaliteli restaurantına doğru hareketimiz gerçekleşiyor. Vadinin eşsiz manzarasına karşı bölgenin yöresel yemekleriyle donatılmış açık büfe öğlen yemeğimizi alıyoruz. 
  - Kısa bir serbest zaman sonrasında Günübirlik Kapadokya Tururehberimiz eşliğinde devam ediyor. İlk olarak Uç HisarKale AltıGöreme PanoramaTurasan Şarap Fabrikası, Üç Güzeller, Çavuşin KöyüAsmalı Konak ve Avanos Çanak Çömlek Atölyeleri gezimiz gerçekleşiyor. 
  - Bölgede bilindiği üzere kuruyemiş meşhur olduğu için yine en taze kuruyemişleri barındıran yöresel bir işletmede kısa süre molamızı verip alışverişimizi yapıyoruz. 
  - Alışverişimiz sonrasında Günübirlik Kapadokya Turu’nu tamamlıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola koyuluyoruz. 
  - Saat 23:00 civarı Ankara'ya varıyoruz. Bir başka Ankara Gezi Firsatlari organizasyonunda görüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz. 
   
  Kapadokya Turu 
  Günübirlik Kapadokya Turu 
  Günübirlik Tur 
  Göreme 
  Ürgüp 
  Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu
  Kapadokya Otelleri

Lütfen acentamızla görüşünüz.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Tur Bilgileri
28 - 28 Kasım
Günübirlik Tur
Ankara Çıkışlı
Kapadokya Turu
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Sabah Araç içi Sandviç Şeklinde Kahvaltı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri 
Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
Seyahat Sağlık Sigortası
 Gezimall Turizm Refakat Hizmeti 
Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


Ekstra Harcamalar 
 Öğle Yemeği (30,00 TL Açık Büfe)
 Asmalı Konak Girişi (10,00 TL)

 

Not: *

NOT : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2013 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.