14 Temmuz 2021 - 23 Temmuz 2021 Yarım Pansiyon
14 Temmuz 2021 - 23 Temmuz 2021 Yarım Pansiyon 8-5 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
490 €
Ankara Çıkışlı Büyük Balkan Turu

ANKARA GEZİ FIRSATLARI⎥GEZİMALL TURİZM FARKIYLA

Büyük Balkan Turu 9 Günde 9 ÜLKE

TUR TARİHLERİMİZ;
1. TUR: 04 NİSAN – 12 NİSAN 2020 

2. TUR: 13 NİSAN – 21 NİSAN 2020 
3. TUR: 18 NİSAN – 26 NİSAN 2020 
4. TUR:  09 MAYIS – 17 MAYIS 2020 
5. TUR: 23 MAYIS – 31 MAYIS 2020 
6. TUR:  06 HAZİRAN – 14 HAZİRAN 2020 
7. TUR: 20 HAZİRAN – 28 HAZİRAN 2020 
8. TUR:  04 TEMMUZ – 12 TEMMUZ 2020 
9. TUR:  18 TEMMUZ – 26 TEMMMUZ 2020 
10. TUR: 30 TEMMUZ – 07 AĞUSTOS 2020 
11. TUR: 01 AĞUSTOS – 09 AĞUSTOS 2020 
12. TUR : 15 AĞUSTOS – 23 AĞUSTOS 2020 
13. TUR:  29 AĞUSTOS – 06 EYLÜL 2020 
14. TUR: 12 EYLÜL – 20 EYLÜL 2020 
15. TUR:  26 EYLÜL – 04 EKİM  2020 
16. TUR: 10 EKİM  – 18 EKİM  2020 
17. TUR:  24 EKİM – 01 KASIM 2020 
18. TUR:  07 KASIM – 15 KASIM  2020  
19. TUR:  21 KASIM – 29 KASIM  2020 
 

ANKARA HAREKET
          
 7 Gece 9 Gün – 4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

EKSTRA TUR YOK – HER ŞEY DAHİL !!!! KOSOVALI PROGRAM

 

DUBROVNİK – MATKA KANYONU – OHRI GÖLÜ TEKNE TURU - YÖRESEL RESTAURANTLARDA GERÇEK MAKEDON VE BOŞNAK GECESI DAHIL FARKI ILE


Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların ,

Buluşma Noktasında Balkanların Kalbine Yolculuk

Tarih ve Medeniyetlerin Buluşma Noktası.
   Yunanistan - Makedonya – Kosova - Arnavutluk – Karadağ 
   Hırvatistan – Bosna Hersek – Sırbistan   – Bulgaristan


   23 ŞEHİR – 5 BAŞKENT
 Kavala – Selanik – Bitola–Resne-Ohrid – Tetova - Üsküp  – Prizren  – İşkodra  – Budva – Kotor –Trebinje -Poçitel-
Dubrovnik

– Mostar – Saraybosna – Belgrad – Sofya – Plovdiv 

Hayat Gezince Güzel!
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!

*Son 30 güne kadar koşulsuz iptal veya tarih değişikliği hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

4* OTELLERDE KONAKLAMA | OTELLERDE; 7 ADET SABAH KAHVALTISI ve 7 ADET AKŞAM YEMEĞİ

 TÜRKÇE REHBERLİK | LÜKS TV VE PRİZ'Lİ OTOBÜS İLE ULAŞIM | TUR SÜRESİNCE ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

 EKSTRA TUR YOK TÜM TURLAR DAHİL | YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

Önemli Notlar;
  Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizedenmuaftırlar.)
  Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
  Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
  Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
  Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanyahariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil)
  Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolatave Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg
  Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
  Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılımyetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Gezimall tarafından bildirilecektir.
  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Gezimall tarafından bildirilecektir.
  Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gezimall tarafından bilgi verilecektir
  3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
  Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılantereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
  Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişleriniiçermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Baytatil sorumlu değildir. Bazıturlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  Ekstra turlar, Baytatil tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olmadurumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadanalınırlar.
  Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgilihavayolu kontuarlarında ya da on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
  Tura katılım için Gezimall tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in veboarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Baytatil sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dâhil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  Gezimall, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesindesaatler değişebilir. Baytatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
  Otobüsler: (30 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna
  Midibusler: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega
  
  Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
  
  
  VİZE
  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
  
  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeyekabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  
  Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
  
  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Baytatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  
  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına;anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  
  Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.
  
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altımisafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Fiyat Türü Peşin
Single 690.00 €
Double 490.00 €
Triple 490.00 €
0-2 Yaş 200.00 €
3-6 Yaş 490.00€
7-12 Yaş 490.00 €
Gitmeden Oku;

Lütfen acentamızla görüşünüz.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Tur Bilgileri
14 - 23 Temmuz
Yarım Pansiyon
Ankara Çıkışlı
Ankara Çıkışlı Büyük Balkan Turu
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
✅ Lüks otobüs ile ulaşım
✅ 4* Hotelde 7 gece konaklama
✅ Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı (7) ve Akşam yemekleri (7) 
✅ Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
✅ Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti Şehir vergileri ve Gümrük vergileri
✅ Otobüs içi ikramlar
✅ Dubrovnik Turu, Ohrid Tekne Turu, Matka Kanyonu, Makedon Gece Eğlencesi , Saraybosna'da Folklor Gösterisi, Kosova Giriş ücreti
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
❌ Tüm İçecekler 
❌ İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı 
❌ Tüm öğle yemekleri
❌ Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
❌ Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
❌ Seyahat Sağlık Sigortası
❌ Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)