03 Nisan 2020 - 05 Nisan 2020 Yarım Pansiyon
03 Nisan 2020 - 05 Nisan 2020 Yarım Pansiyon 8 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
356.25 ₺
8. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı
KONAKLAMALI 8. ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI TURU
1 GECE 2 GÜNDÜZ  (4-5 Nisan)
 
Kahvaltı (1)  | Akşam Yemeği (1) | Konaklama(1) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 
 
Gezilecek Yerler: •Tarsus • Yedi Uyurlar Mağarası  •Portakal Çiçeği Karnavalı • Mersin 
•Kız Kalesi  • Cennet Cehennem Obruğu • Astım Mağarası
 
Aktiviteler: • Portakal Çiçeği Karnavalı • Kız Kalesi Tekne Turu • Adana'ya Özgü Yemek Fırsatı
 
Konaklama:  Othello Hotel (Mersin)
 
“Türkiye’nin İlk ve Tek Karnavalı” olarak adlandırılan Portakal Çiçeği Karnavalı nisan ayının kaçırılmaması gereken etkinliklerinden biri.
 
Bizimle Güzel Bir Haftasonu Planına Hazır Mısın! 
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!
 
Duraklarımız:
23:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
23:15 Mili Kütüphane 
23:20 Armada Avm
23:30 Taurus Avm
 
*Rezervasyon için 150 TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tatilde öde!   
*Son 15 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0312 433 44 00
0541 433 44 40
info@gezimall.com.tr
Cumhuriyet Mahallesi Selanik Caddesi Sidar İşhanı 1/5 Kat:2 İç Kapı:5  Kızılay /Ankara ( Sakarya Caddesi Grişi İş Bankası Arkası )

Kişi Başı Fiyat: 375,00TL
0-4 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
6-12 Yaş Çocuk ücreti 325,00 TL’dir. 
Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
Kişi Başı Kapora Bedeli 150,00 TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

 • 1. Gün 03 Nisan Cuma
  ANKARA-ADANA

  Akşam saat 23.00'da Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluşuyoruz. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalında muhteşem bir program geçireceğimiz turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz . 

 • 2. Gün 04 Nisan Cumartesi
  TARSUS - YEDİ UYURLAR MAĞARASI - PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI

  Sabah saatlerinde Tarsus'a varıyoruz. İlk olarak restoranımızda alacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası Tarsus'ta gezimize ilk olarak Tarsus Şelalesi ile başlıyoruz. Burada verilen serbest zaman ve çay molası ardından, Eshab-ı Keyf Mağarası'nı görüyoruz. Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen yedi genç ve köpekleri Kıtmire ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan mağarayı ziyaret ediyoruz. Mağaradaki gezimizin sonrasında Portakal Çiçeği Festivali kortej yürüyüşünü izlemek üzere festival alanındaki yerimizi alıyoruz. Serbest zamanınızda korteje takılabilir, dans gruplarının arasına karışabilir, sokak müzisyenleriyle şarkı söyleyip, ilginç kostümlü kortej ekipleri ile bol bol fotoğraf çektirebilirsiniz. Ayrıca birçok ünlü sanatçının yer alacağı konseri de izleyebilirsiniz.  Bu coşkuyu ve kentte herkesi sarıp sarmalayan, bir araya getiren, neşeli, sokak karnavalı görüntüleri fotoğraf karelerimize ve hafızalarımıza kaydedip akşam üzeri Mersin’de bulunan otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 • 3. Gün 05 Nisan Pazar
  MERSİN – KIZ KALESİ - CENNET/CEHENNEM OBRUĞU – ASTIM MAĞARASI

  Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından  TEKNEYLE Korykos şehrine denizden gelecek bir saldırıyı önlemek için yapıldığı ve içinde de bir sarayın olduğu bilinen KIZKALESİ’ne geçiyoruz.Fotoğraf molamızın ardından Kızkalesi’nden tekneyle ayrılıyoruz.Rotamızı Cennet ve Cehennem Obrukları’na çeviriyoruz. Kireç taşından oluşan platoda yer alan yapılar, farklı efsanelere konu olan mağara olarak da adlandıran Cennet ve Cehennem Obruklarında ilk olarak Cennet Obruğu’nu geziyoruz.  Bu obruk içinin yemyeşil oluşu ve dibinde akarsuyun bulunuşu nedeniyle cennet olarak adlandırılıyor. Cennet Çöküğü’ne 452 basamaklı taş bir merdivenle iniyoruz. Obruğun içinde Aziz Paulus tarafından Meryem Ana ithafen yaptırılan bir kilise bulunmakta. Daha sonra Cehennem Obruğu’nu görmek için mağaranın yukarısına yapılan terasa geçiyoruz. Ardından Cennet ve Cehennem Mağarası’nın hemen yanında bulunan 15 metre derinliğindeki Astım Mağarası’na geçiyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere mağaranın içerisindeki hava astım hastalarına iyi geldiği söylenmekte. Mağara aynı zamanda Dilek Mağarası olarak da bilinir. Fotoğraflarımız çekip dileklerimizi diledikten sonra Ankara’ya dönmek üzere araçlarımıza geçiyoruz. Akşam 23.30saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka Gezimall Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Önemli Notlar;

  Ön Kayıt Yapıldıktan Sonra Kişi Başı 150,00 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.Ödemeyi Kızılay'da ofisimize veya hesaba havale şeklinde yapabilirsiniz.

  Bölge yoğunluğundan dolayı tura katılacak misafirlerimizin Müze Kartını Ankara'dan herhangi bir müzeden almasını rica ederiz.

Fiyat Türü Peşin
Single 475.00 ₺
Double 375.00 ₺
Triple 375.00 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 200.00₺
7-12 Yaş 325.00 ₺
Gitmeden Oku;

Lütfen acentamızla görüşünüz.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
Tur Bilgileri
03 - 05 Nisan
Yarım Pansiyon
Ankara Çıkışlı
8. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
1. Gün Akşam Yemeği 
2. Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri 
Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
Seyahat Sağlık Sigortası
 Gezimall Turizm Refakat Hizmeti 
Araç İçi İkramlar
 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Ekstra Harcamalar 
1.Gün Kahvaltı 
 1.Öğle Yemeği 
⇒ 2.Öğle Yemeği 
 Müze ve Ören Yeri Girişleri 
 
 

 

Not: *

NOT : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2013 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.